Aj my sme súčasťou

Čím viac fotiek, tým viac financií na zlepšenie zdravotnej starostlivosti pre nás všetkých.

Za 30 rokov sme spoznali mnoho tvárí. Každá má pre nás význam a každá má svoj príbeh. Spoločne sa posúvame vpred a spoločne vytvárame lepšiu budúcnosť.

Zapojte sa aj vy do Galérie pomoci. Výsledkom bude najväčšia galéria fotiek a príbehov ľudí z farmácie na Slovensku. A spoločná pomoc.

Fotky je možné nahrať do 30.9.2021. V októbri 2021 budú vyzbierané financie poukázané slovenskej nemocnici s najvyšším počtom hlasov.

Nikola Hrašková Billíková, laborant

Raz sme si chceli s kolegyňou objednať obed a ja som mala na jednej linke MED-ART a na druhej som mala vytočenú pizzeriu ..no samozrejme som si telefóny pomýlila ,takže si to viete predstaviť. Kolegovia sa na tom dlho bavili 😉

Adriana Kováčová, laborant

Spolupráca na vysokej profesionálnej úrovni: dostupnosť tovaru, rozmanitosť sortimentu, ľudský prístup a neodmysliteľne klientská zóna, ktorá mi zefektívnila prácu a usporila čas s objednávaním tovaru.

Roman Goča, Mgr., farmaceut

Veľmi dobrá skúsenosť a pomoc pri rozbehnutí vlastnej lekárne, či už s naskladnením alebo prerobením oficíny. Super osobný prístup na všetkých úrovniach: od call centra cez šoférov až po reprezentantku, ktorá sa o nás dôkladne stará. Oceňujeme aj aktivity mimo lekárne ako sú semináre (MED-EXPO).

Mgr. Marianna Mikulovská, farmaceut

Šoféri sú veľmi milí a ochotní, napriek tomu, že niekedy majú fakt veľa práce, zvládajú to s humorom a dobrou náladou. Takisto telefonistky sú veľmi nápomocné.

Michal Krammer, farmaceut

S MED-ART-om mi napadá silná asociácia na skvelé kongresy. Nie v zmysle zábavy a skvelých párty (ktoré nám v dnešnej dobe tiež chýbajú 🙂 ), ale že v dobe, keď farmaceuti bojujú o vážnosť svojho povolania, sa človek medzi svojimi kolegami cítil ako niekto, na kom záleží.

Mgr. Majsym Diachenko, farmaceut

S prácou MED-ART som úplne spokojný. Väčšina liekov je vždy k dispozícii, oceňujem rýchle vybavenie objednávok, doručenie, riešenie reklamácií a možnosť vrátiť tovar.

Martina Opetová, študentka farmácie

Vďaka spolupráci spoločnosti MED-ART a Slovenského spolku študentov farmácie som mala možnosť zúčastniť sa na rôznych projektoch, napr. na Zoborských lekárnických dňoch.

Soňa Kopšová, PhMr., farmaceut

Za tie roky, čo sme s vami spolupracovali môžem len povedať, že sme boli vždy veľmi spokojní a dúfam, že sa vám bude dariť aj naďalej.

Barbara Kopšová, Mgr., farmaceut

Pre mňa osobne jedna z najlepších distribučných firiem čo sa týka dostupnosti liekov. Všetci zamestnanci, s ktorými som sa stretla boli vždy milí, ochotní. Nikdy som nemala žiadny problém.

PharmDr. Silvia Sedliaková, farmaceut

Takmer každodenná spomienka sa mi spája so značkou Som farmaceut, ktorá sa spája s mojim povolaním a preto som hrdá, že môžem patriť do skupiny ľudí, ktorí pomáhajú verejnému zdraviu.

Katarína Štrbavá, študentka farmácie

Vďaka spoločnosti MED-ART, ktorá aktívne podporuje náš Spolok študentov farmácie SSŠF, som sa zapojila do výzvy: KTO JE PRE TEBA FARMACEUT. Aj prostredníctvom takýchto kampaní si uvedomíme spolu s ostatnými, aké je FARMACEUT dôležité povolanie, no najmä poslanie.

PharmDr. Jana Selecká, farmaceut

Sme spolu od 1993 a prežili sme toho už veľa.10 rokov spolu budujeme značku Vaša Lekáreň a som na to pyšná. Držím palce, nech sa všetkým darí.

Magda Hodalova, zamestnanec distribučnej spoločnosti

Som potešená pracovať v stabilnej slovenskej firme s bohatou históriou. Je to výborná skúsenosť po odbornej stránke ako aj v oblasti medziľudských vzťahov. Som za to vďačná a cítim sa naozaj dobre, tam kde som 🙂

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart