Aj my sme súčasťou

Čím viac fotiek, tým viac financií na zlepšenie zdravotnej starostlivosti pre nás všetkých.

Za 30 rokov sme spoznali mnoho tvárí. Každá má pre nás význam a každá má svoj príbeh. Spoločne sa posúvame vpred a spoločne vytvárame lepšiu budúcnosť.

Zapojte sa aj vy do Galérie pomoci. Výsledkom bude najväčšia galéria fotiek a príbehov ľudí z farmácie na Slovensku. A spoločná pomoc.

Fotky je možné nahrať do 30.9.2021. V októbri 2021 budú vyzbierané financie poukázané slovenskej nemocnici s najvyšším počtom hlasov.

Barbara Kopšová, Mgr., farmaceut

Pre mňa osobne jedna z najlepších distribučných firiem čo sa týka dostupnosti liekov. Všetci zamestnanci, s ktorými som sa stretla boli vždy milí, ochotní. Nikdy som nemala žiadny problém.

PharmDr. Silvia Sedliaková, farmaceut

Takmer každodenná spomienka sa mi spája so značkou Som farmaceut, ktorá sa spája s mojim povolaním a preto som hrdá, že môžem patriť do skupiny ľudí, ktorí pomáhajú verejnému zdraviu.

Katarína Štrbavá, študentka farmácie

Vďaka spoločnosti MED-ART, ktorá aktívne podporuje náš Spolok študentov farmácie SSŠF, som sa zapojila do výzvy: KTO JE PRE TEBA FARMACEUT. Aj prostredníctvom takýchto kampaní si uvedomíme spolu s ostatnými, aké je FARMACEUT dôležité povolanie, no najmä poslanie.

PharmDr. Jana Selecká, farmaceut

Sme spolu od 1993 a prežili sme toho už veľa.10 rokov spolu budujeme značku Vaša Lekáreň a som na to pyšná. Držím palce, nech sa všetkým darí.

Magda Hodalova, zamestnanec distribučnej spoločnosti

Som potešená pracovať v stabilnej slovenskej firme s bohatou históriou. Je to výborná skúsenosť po odbornej stránke ako aj v oblasti medziľudských vzťahov. Som za to vďačná a cítim sa naozaj dobre, tam kde som 🙂

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart